Skip links

Kim jesteśmy?

Piotr Kowerdej

Trener oraz specjalista ds. strategii finansowych oraz prawa podatkowego

Twórca firmy Rewolucja Umysłów. Dyrektor ds. strategii finansowych w firmie Virako Sp. z o.o. Specjalizuje się w podatku VAT ze szczególnym uwzględnieniem aspektów obrotu transgranicznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w działalności trenerskiej. Przeprowadził ponad 2000 szkoleń o tematyce związanej z prawem podatkowym. Przez ponad 15 lat menadżer działu podatkowego w firmie audytorskiej. Współpracuje z wieloma firmami w całej Polsce. Szkolenia i kursy prowadzi w formie warsztatowej poprzez rozwiązywanie case studies konkretnych przypadków podatkowych.

Moje szkolenia

NASZ ZESPÓŁ

Kacper Sołoniewicz

Adwokat, doradca podatkowy

Właściciel kancelarii prawno-podatkowej w Łodzi. Specjalizuje się w prawie podatkowym, w szczególności podatkach CIT i PIT, prawie handlowym oraz prawie karnym skarbowym i karnym gospodarczym.

Poznaj mnie

Lech Janicki

Prawnik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 14 lat zajmuje się problematyką podatkową i prawną. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu ogólnego prawa podatkowego oraz podatków bezpośrednich.

Poznaj mnie

Dorota Łabuda

Profesor, Praktyk podatkowy

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach na kierunku pedagogika oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie – studia podyplomowe na kierunku prawo podatkowe.

Poznaj mnie

Marcin Otręba

Profesor, Praktyk podatkowy

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomi UW. Absolwent studiów podyplomowych na kierunku Podatki w Wyższej szkole Bankowej we Wrocławiu. Doktorant w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Poznaj mnie

Bądź na bieżąco

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowymi szkoleniami, kursami, i poradami? Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% zniżki na pierwsze szkolenie!