WPISZ KOD: RU2024, ABY OTRZYMAĆ 20 ZŁ ZNIŻKI!

Dofinansowanie

Szanowni Państwo, w ramach współpracy z firmą DZIAŁ SZKOLENIOWY SP Z O. O., gorąco zachęcamy do bezpłatnego udziału w oferowanych przez nas szkoleniach i kursach podatkowych

Na przełomie ostatnich kilku lat pozyskaliśmy dofinansowania na kursy zawodowe placówek ze 100% skutecznością, dzięki czemu umożliwiliśmy pracownikom bezkosztowe podniesienie ich kompetencji.

Poniżej wymagania, które należy spełnić, aby otrzymać dofinansowanie.

Szkolenia i kursy zostaną sfinansowane przez KRAJOWY FUNDUSZ SZKOLENIOWY (KFS) – obsługiwany przez Powiatowy Urząd Pracy:

  • delegowani mogą być tylko pracownicy z umową o pracę,
  • maksymalnie 100% pokrycia kosztów szkoleń,
  • środki na płatność za szkolenia są przekazywane przez urząd dla przedsiębiorstwa po realizacji kursów (przedsiębiorstwo nie musi wykładać własnych środków).

Składanie wniosków jest zależne od terminów wyznaczonych przez Powiatowy Urząd Pracy. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli to dla Ciebie zweryfikować.

W ramach współpracy zajmiemy się przygotowaniem dla Państwa pełnej dokumentacji projektowej, to oznacza, przygotowaniem i złożeniem wniosku oraz rozliczeniem projektu.

Jeżeli są Państwo zainteresowani pozyskaniem dofinansowania na przeszkolenie pracowników, prosimy o wypełnienie formularza.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu ze mną w sprawie pozyskania dofinansowania na szkolenia i kursy.

    Bądź na bieżąco

    Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowymi szkoleniami, kursami i poradami? Zapisz się do naszego newslettera i odbierz 10% zniżki na pierwsze szkolenie!