Skip links

Praktyczny wymiar SLIM VAT 2 – Problematyka zagrożeń dotyczących prawa do odliczenia podatku VAT w transakcjach gospodarczych – DARMOWY WEBINAR!

0.00 netto

Wyczyść
SKU: 20210705 Kategorie: , Prowadzący:

Szczegóły

Drodzy Państwo zapraszamy do udziału w NIEODPŁATNYM wykładzie ONLINE – praktyczny wymiar SLIM VAT 2.

Spotkanie przygotował twórca Rewolucji Umysłów – p. Piotr Kowerdej

Tematem będzie problematyka zagrożeń dotyczących prawa do odliczenia podatku VAT w transakcjach gospodarczych.

Zapraszamy do udziału w tym ultra-praktycznym koncepcie szkoleniowym w dniu 30 listopada w godzinach 17-18.30. Spotkanie pozwoli uczestnikom zrozumieć trudną tematykę dotyczącą dostawy nieruchomości i sprzedaży seryjnej oraz stworzyć procedury zabezpieczające i chroniące jednostkę przed negatywnymi skutkami związanymi z błędnym odliczaniem podatku VAT.

Dodatkowe informacje

Termin szkolenia

21 grudnia 2021 (godz. 17:00 – 18:30)

Prowadzący

PIOTR KOWERDEJ – Specjalista ds. strategii finansowych

Twórca firmy Rewolucja Umysłów. Dyrektor ds. strategii finansowych w firmie Virako Sp. z o.o. Specjalizuje się w podatku VAT ze szczególnym uwzględnieniem aspektów obrotu transgranicznego. Posiada wieloletnie doświadczenie w działalności trenerskiej. Przeprowadził ponad 1000 szkoleń o tematyce związanej z prawem podatkowym. Współpracuje z wieloma firmami w całej Polsce. Szkolenia i kursy prowadzi w formie warsztatowej poprzez rozwiązywanie case studies konkretnych przypadków podatkowych.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Praktyczny wymiar SLIM VAT 2 – Problematyka zagrożeń dotyczących prawa do odliczenia podatku VAT w transakcjach gospodarczych – DARMOWY WEBINAR!”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Imię i nazwisko *

Review *